Заняття «Чарівна тарілка здорового харчування»
03.04.2026
У старшій групі «Веселунчики» відбулося яскраве та радісне свято весни — «На вечірці у пані Весни», яке подарувало дітям і дорослим безліч щирих усмішок та позитивних емоцій 🌷
Маленькі артисти вразили всіх своїми талантами та енергією! На святі виступали:
✨ симфонічні агенти
🎶 гурт «Колор-бум»
💫 «Альфа діти»
🌼 чарівні веснянки
Кожен номер був особливим і наповненим весняним настроєм, теплом і радістю. Діти із захопленням демонстрували свої вміння, а глядачі щиро підтримували їх оплесками 👏
Дякуємо всім учасникам за чудову атмосферу свята та незабутні враження! Нехай весна приносить ще більше радості, натхнення та нових досягнень 🌿💛
Останні коментарі