Ми в соцмережах:

У рятувальників області є добра традиція – у перший день навчального року ходити “в гості” до закладів освіти, до їхніх вихованців та працівників. Цей день завжди особливо урочистий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Тож поспілкуватися і нагадати зайвий раз дорослим і дітлахам правила безпечної поведінки — це корисна, а у святковий день навчального року ще й приємна справа.

No Comments